СТРАЙКБОЛ У ЛУЦЬКУ

ЗБІРНІ ІГРИ З СТРАЙКБОЛУ

ДАТА

25 жовтня

ВАРТІСТЬ

400 грн./чол.

ЧАС ГРИ

20:00

ЛОКАЦІЯ

Гаразджа

збірна гра з СТРАЙКБОЛУ

Збірна зі страйкболу  – це тактична стратегічна гра з використанням аналогів реальної зброї, максимально занурює в світ справжніх військових дій. Все майже як на полі бою, тільки абсолютно безпечно, адже замість бойових куль – пластикові. Проводимо масштабні страйкбольні битви з використанням військових атрибутів, воєнних місій в м. Луцьк для активних людей. Якщо любиш активні вихідні, але не маєш компанії – це для тебе! 


Страйкбол у Луцьку – це спортивна гра в команді, яка імітує військові дії, вимагає концентрації уваги, застосування тактики, швидкості в прийнятті рішень.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ збірної гри зі страйкболу?

РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРУ
Введи свої контактні дані і ми з тобою неодмінно зв’яжемось!
Як відбувається збірна гра з страйкболу у Луцьку?
01

Реєструєтесь на подію

02

Менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження

03

Вносите аванс 100 грн (решта після гри)

04

Отримуєте точну інформацію про подію

05

Приходите за 15 хв до вказаного часу, бо нікого не чекаємо

06

Вам видають форму

07

Проводять інструктаж

08

Ділимось на команди

09

Отримуємо свою дозу відпочинку

хто може взяти участь у збірній грі?

Збірні ігри організовуємо для того, щоб зібрати однодумців, надати можливість проявити себе в командній роботі, розширити коло знайомств, а також збільшити азартну складову, де більше учасників – більша жага до перемоги.

Якщо для вас слово “екстрим”, як ковток свіжого повітря, а драйв – синонім розваг, тоді збірна гра з пейнтболу у Луцьку – подія, яку варто відвідати!

Якщо у вас є своя команда
від 8 осіб і ви бажаєте зіграти в страйкбол окремо?

 • Обираєте зручну дату, час для страйкболу у м. Луцьк
 • Обираєте бажану локацію
 • Оплачуєте завдаток у розмірі 100 грн
 • Чекаємо вас на локації у зазначений день та час
 • Переодягаєтеся у видану форму
 • Кожен учасник отримує страйкбольну зброю та кулі
 • Проводимо детальний інструктаж
 • Учасники діляться на команди
 • Займають вихідні позиції і гра у страйкбол починається…

ВАРТІСТЬ ГРИ В СТРАЙКБОЛ

350 грн.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ГРИ:

 • костюм (поверх вашого одягу)
 • захисні окуляри
 • привід (зброя для страйкболу)
 • 500 куль
 • робота інструктора
ГАЛЕРЕя

СЦЕНАРІЇ ГРИ В СТРАЙКБОЛ

Страйкбол – реалістична тактична гра, тому для повного занурення у світ страйкболу, пропонуємо цікаві сценарії, де учасники можуть проявити себе з різної сторони, в тому числі тактичному мисленні, лідерстві.

Останній вцілілий

Дві команди грають одна проти іншої до останнього гравця на полі бою. Ще одним обмеженням може бути час – тоді по завершенню встановленого таймінгу визначається переможець.

"Два прапори"

В цьому варіанті збірної задіяні 2 прапори, кожен з яких закріплений за певною командою. Ціль: дістатись до ворожої бази, забрати прапор і перенести його на свою частину поля.

"Зрада"

В кожній команді судді назначають зрадників. Хто вони – інші гравці не знають. Після старту раунду зі страйкболу “зрадники” можуть несподівано перейти на ворожу сторону. Тож, тут не варто довіряти нікому.

"Звільнення заручників"

Одна команда – терористи, інша – спецназ. Заручники знаходяться в різних контрольних точках. Місія: звільнити мінімум половину заручників за обмежений час.

"Оборона"

Частина гравців знаходиться на базі з укриттями, підвищеннями, інші – атакують їх. На підвищенні закріплений прапор. Виграє та група, яка по завершенню раунду буде знаходитись ближче до прапора.

"Прибрати командира"

В кожній команді обирають хто буде командиром. Місія страйкболу: прибрати ворожого командира, при тому захистивши свого.

"Зачистка території"

В даному сценарії є спецназ і терористи. Завдання перших провести зачистку всіх терористів. Гра проводиться на території з укріпленнями.

Збірна зі страйкболу у м. Луцьк є одним зі способів відволіктись від буденності, виплеснути накопичені емоції, отримати заряд бадьорості, адреналіну, а ще познайомитись з однодумцями.

Чому варто прийти
на збірну гру зі страйкболу?

Збірна зі страйкболу м. Луцьк – активний відпочинок, який має масу переваг перед пасивним, адже тут ви зможете:

Ще однією суттєвою перевагою страйкболу є те, що тут немає обмежень – ви можете прийти самі або ж кликати з собою друзів. Тобто не потрібно збирати команду, ми зробимо це за вас. Ви просто реєструєтесь й приходите на гру у визначений день, а вже на самій локації, безпосередньо перед грою, формують команди із зареєстрованих людей.

Страйкбол – це гра чесних, адже тут не видно місця удару. Про попадання може сказати лише учасник, в якого влучили. Тому в командній грі важливо визначити, хто є хто.

F.A.Q.

Ні, не потрібна. перед грою проводимо детальний інструктаж, де покажемо як користуватись зброєю та розкажемо правила гри.

В страйкбол у Луцьку грають з 16-ти років.

Протягом всієї збірної за грою уважно слідкують інструктори, вони ж – судді.

Так, звичайно. Для додаткового захисту ми видаємо захисний жилет.

На локації відкритого або закритого типу із перешкодами. Перед кожною грою в анонсі вказуємо місце проведення гри.

Збірні ігри з страйкболу у м.Луцьк

Активний відпочинок з друзями у Луцьку, який захоплює цікавими місіями, реалістичністю бойових дій, вибухом емоцій, а враженнями будете ділитись ще довго – це гра в страйкбол. Ідеальний варіант активних розваг для всіх, хто цікавиться воєнною тематикою, бо для гри використовують репліку справжньої гвинтівки, лише з пластиковими кулями, а сценарії підбираються такі, що ви повністю занурюєтесь у атмосферу бою. Висока реалістичність гри залучає все більше своїх прихильників у м. Луцьк.

Більше про страйкбол

Зброю, що використовують у грі –  пневматична копія реальної бойової гвинтівки, вона стріляє 6 мм кулями з пластику, називається привід. При попаданні в гравця куля не залишає сліду, тому це ще й тест на чесність, адже гравець має сам зізнатись про ураження. Тих, хто не повідомляють про влучення називають “маклаудами”. Суперник, в якого поцілили, повинен покинути ігрове поле. 

Окрім військового антуражу у страйкболі ми пропонуємо сценарії гри, які імітують військову операцію зі звільнення заручників, нападу на командира, знешкодження бомби, терористів або зачистки територію. Тому, страйкбол – крутий активний відпочинок з друзями.

Безпека

Хоч в страйкболі використовують пневматичну зброю, гра не становить загрози безпеці. На ігрове поле допускають лише учасників у формі, захисній масці, в разі потреби, захисному жилеті. Перед початком завжди проводимо інструктаж, щоб всі учасники знали про заходи безпеки та правила. За дотриманням правил в грі пильнує інструктор, який слідкує за грою.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРУ
Введи свої контактні дані і ми з тобою неодмінно зв’яжемось!