ЛАЗЕРТАГ У ЛУЦЬКУ

ЗБІРНІ ІГРИ З ЛАЗЕРТАГУ

ДАТА

25 жовтня

ВАРТІСТЬ

300 грн./чол.

ЧАС ГРИ

20:00

ЛОКАЦІЯ

Центральний парк

збірна гра з ЛАЗЕРТАГУ

Збірна гра з лазертагу – це абсолютно безконтактна пригодницька гра із застосуванням лазерної зброї. Лазертаг у м. Луцьк – драйвовий відпочинок для активних людей різного віку, справжніх фанатів зоряних війн та тих, хто хоче відчути смак пригод. 


Збірна з лазертагу – реалістична мілітарі гра в форматі турніру. Lasertag, на відміну від інших шутерів, не спричиняє болісних відчуттів, а з лазерною гвинтівкою можуть впоратись навіть діти. Зброя абсолютно безпечна, бо стріляє невидимим для ока лазером, а не кулями.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ збірної гри з лазертагу?

РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРУ
Введи свої контактні дані і ми з тобою неодмінно зв’яжемось!
Як відбувається збірна гра з лазертагу у м. Луцьк?
01

Реєструєтесь на подію

02

Менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження

03

Вносите аванс 100 грн (решта після гри)

04

Отримуєте детальну інформацію про подію

05

Приходите за 15 хв до вказаного часу, бо збірну гру розпочинаємо вчасно

06

Вам видають необхідне спорядження

07

Проводять інструктаж

08

Ділимось на команди

09

Отримуємо драйв від збірної гри у м. Луцьк

Якщо у вас є своя команда
від 8 осіб і ви бажаєте зіграти в лазертаг окремо?

 • Обираєте зручну дату, час для лазертагу у м. Луцьк.
 • Обираєте бажану локацію.
 • Оплачуєте завдаток у розмірі 100 грн.
 • Чекаємо вас на локації у зазначений день та час.
 • Переодягаєтеся у видану форму.
 • Кожен учасник отримує зброю для лазертагу.
 • Проводимо детальний інструктаж.
 • Учасники діляться на команди.
 • Займають вихідні позиції і гра у лазертаг починається.

ВАРТІСТЬ ГРИ В Лазертаг

250 грн.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ГРИ:

 • тагер (прилад для гри)
 • повязка на голову (консоль)
 • майданчик для гри
 • супровід інструктора
ГАЛЕРЕя

СЦЕНАРІЇ ГРИ З ЛАЗЕРТАГУ

Ми забезпечуємо відмінний настрій, динамічну гру з неочікуваним фіналом завдяки комбінації різних сценаріїв. Тому, збірна з лазертагу у м. Луцьку буде однаково цікава новачкам і досвідченим гравцям.

За основу ми беремо такі мотиви:

"Deathmatch team"

Завдання дуже просте – знищити всіх гравців-супротивників. Учасник, в якого влучили, покидає ігрове поле. Переможцем стає той, хто першим знищив всіх ворогів.

"Втеча"

Одна команда – спецназ, інша – ув’язнені терористи, котрі планують втечу. Судді визначають межі умовної тюрми та території, яку необхідно покинути ув’язненим. Спецназ повинен їх зловити.

"Штурм Бази"

Одні гравці займають укриття, яке вони будуть захищати. Інші мають взяти штурмом базу. На це дається обмежений час.

"Захоплення контрольних точок"

В даному сюжеті є певні точки, котрі необхідно захопити і утримувати якнайдовше. Контрольні точки захоплюють вдалим пострілом у датчик, встановлений на них. Перемагає та команда, яка захопить та зможе утримати більше таких точок.

"Бомба"

Терористи заклали бомбу у визначеному місці, спецназ повинен її деактивувати. Перші обороняються будь-якими способами, не даючи другим знешкодити бомбу.

"Тілоохоронець"

Одна з команд є тілоохоронцем для VIP-персони. Вони мають забезпечити безпечний її прохід з точки А у точку В. Інша група гравців в лазертаг атакує їх, щоб знищити VIP-персону.

"Захоплення прапора"

В центрі ігрового поля розміщений прапор. Гравці роблять все, щоб першими дістатись до центру поля, захопити прапор й перенести на свою базу.

Кожного разу ми додаємо нові елементи або умови гри, тому збірна з лазертагу у м. Луцьк завжди проходить динамічно, весело, драйвово і з азартом.

Особливості збірної гри з лазертагу у Луцьку

Збірна з лазертагу – популярний вид активного відпочинку у м. Луцьк. Його обирають, адже:

Лазертаг – це моделювання військово-тактичної обстановки із застосуванням спеціального обладнання – лазерної гвинтівки та датчика, який вловлює сигнал про влучення. Це найбезпечніший із шутерів, адже бій – абсолютно безконтактний.

Збірна гра з лазертагу – це турнір між командами,  сформованих із зареєстрованих учасників. Ви можете прийти на гру один або кликати друзів, сім’ю чи колег. Оскільки учасники – збірні, лазертаг стає ще насиченішим, цікавішим, особливо емоційним.

F.A.Q.

Гра підходить для дорослих та дітей з 6 років.

Влучення фіксується датчиком і зброя стає не активна.

Більша ніж в інших шутерах – 150-200 метрів.

В день збірної, перед стартом, формують команди із гравців, які зареєструвались на гру.

За підсумками всіх проведених раундів.

Збірні ігри по лазертагу у м.Луцьк

Ідея для активних вихідних, не нудних буднів, причина, щоб зібрати друзів, сім’ю,варіант для святкування дня народження чи будь-якої важливої події – це лазертаг у Луцьку. 

Lasertag – гра, в якій не будете стояти на місці, бо тут присутня динаміка з лазерними перестрілками, азартом від влучного пострілу, командною перемогою. Тагери (імітатори реальної зброї) стріляють невидимим променем, який вловлюють спеціальні датчики, тому лазертаг є шутером без жодних больових відчуттів – в цьому його перевага. Мілітарі сценарії лазертагу дарують відчуття занурення в іншу реальність.

Lasertag – гра, в якій не будете стояти на місці, бо тут присутня динаміка з лазерними перестрілками, азартом від влучного пострілу, командною перемогою. Тагери (аналоги реальної зброї) стріляють невидимим променем, який вловлюють спеціальні датчики, тому лазертаг є шутером без жодних больових відчуттів – в цьому його перевага. Мілітарі сценарії лазертагу дарують відчуття занурення в іншу реальність.

Більше про лазертаг

Ідея гри в лазертаг пішла від фільму “Зоряні війни”: команда, лазерні бластери, перестрілки та цікаві місії – це все дуже захопливо, а головне – абсолютно безпечно. Тому лазертаг у м. Луцьк часто обирають для сімейних розваг, адже і діти можуть грати, а батьки не переживати за них. Датчики закріплюють на голові, саме вони зараховують попадання суперника, а тагер на деякий час деактивується. Уражений гравець повинен покинути ігрове поле до завершення місії. Ще одним пунктом,за який люблять лазертаг у Луцьку, є більша дальність стрільби та відсутність впливу вітру на постріли.

Лазер – це невидимий для ока інфрачервоний промінь. На тілі ви його не відчуєте. Повідомлення про влучення сприймає датчик, що кріпиться на голові учасників. Тому, жодного фізичного болю від пострілу тут не відчуєте. Рухатись легко і комфортно, бо немає потреби в додатковому захисті.

Перед стартом ми проводимо детальний інструктаж, під час якого розповідаємо про правила лазертагу, як користуватись бластерами, тож грати можуть новачки і досвідчені гравці.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ГРУ
Введи свої контактні дані і ми з тобою неодмінно зв’яжемось!